Example Frame

Projektowanie stron www

Nie zajmuję się wyłącznie robieniem stron dla zwierząt, choć to tematyka, w której czuję się najlepiej. Przez kilka lat zajmowałam się robieniem stron www dla znajomych i na swój użytek, dopiero niedawno postanowiłam zaoferować usługi szerszemu gronu osób, przy okazji z każdą stroną szlifując swoje umiejętności.

co oferuję

wykonanywanie funkcjonalnych stron - grafika, kod, banner, obróbka zdjęć etc. Od postaw albo na bazie istniejącej strony. Na życzenie klienta, jeśli posiada serwer obsługujący PHP i MySQL, mogę zainstalować system samodzielnego zarządzenia treścią CMS, np. Wordpress (blog + edycja podstron). Pomagam w doborze serwera.
więcej

Koszt wykonania- w zależności od ilości materiału, który trzeba umieścić (np. przy stronie hodowli liczba psów, miotów, zdjęć do edycji, specjalne życzenia dot zawartości działów). Nie wyceniam na podstawie ilości podstron. Ceny stron nie są wysokie i kształtują się na poziomie 270 (za w pełni funkcjonalną stronę ze średnią ilością zawartości, bez systemu CMS) do 600 zł (np. za strony z dużą ilością materiału, systemem CMS i dodatkowymi wersjami językowymi).
Czas wykonania nie powinien przekroczyć 2 tygodni przy ciągłym kontakcie i klarownych wymaganiach. Podczas prac przesyłam screeny i jestem gotowa na wskazówki, co zmienić, ewentualnie zaczynam od nowa. Podkreślam, że zazwyczaj nie wykonuję jednocześnie kilku całkiem różnych pełnych projektów do wyboru.
Uważam, że strona powinna być przede wszystkim estetyczna i przyjazna, klarowna dla odwiedzających, z harmonijną kolorystyką. Nie robię "masówki" i staram się wprowadzać nowe rozwiązania do obecnie tworzonych stron.
Im więcej dostanę wskazówek i materiałów od klienta, tym większa szansa na stronę, która odpowie na oczekiwania. Można też zostawić mi wolną rękę co do projektu graficznego strony, jednak mile widziane są dobre zdjęcia, a także informacje dające mi możliwość wyczucia gustu i oczekiwań (jakich kolorów unikać, linki do stron, które się podobają, itd).

aktualizacje - wstawianie zdjęć, nowych podstron etc. Z przyczyn czasowych dotyczy to raczej stron wykonanych przeze mnie. Nie podejmę się aktualizacji stron, gdzie tekst jest w dużej mierze zastąpiony elementami graficznymi. Nie dysponując plikiem z zapisaną grafiką dwuwymiarową zazwyczaj da się osiągnąć tylko podobny efekt.
przygotowanie plakatów (A4 czy A3), ulotek, wizytówek do druku na podstawie otrzymanych zdjęć/informacji.

szczegóły

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy - mtheseeker@gmail.com
Magda

2010-2013